WizjaLiczb

Zobacz co mówią o Tobie liczby!

  
  
 Przekaż darowiznę 

Drodzy,

Właśnie zostały wprowadzone kosmetyczne zmiany do serwisu WizjaLiczb, które ułatwią korzystanie ze strony na urządzeniach mobilnych tj. telefony czy tablety. Teraz serwis jest bardziej intuicyjny, a grafiki zostały podmienione na łagodniejsze i przyjemniejsze dla oka. Poniżej lista zmian:

– Zmiana głównych grafik serwisu
– Zmiana grafik na urządzeniach mobilnych
– Poprawienie funkcjonalności menu oraz opcji logowania na urządzeniach mobilnych
– Niewiele poprawki zabezpieczeń

Drodzy,

Właśnie wprowadziliśmy kilka poprawek oraz nowości do nowo powstającego serwisu Mudras oraz WizjaLiczb. Nowości są widocznie w zabezpieczeniach serwisu oraz w jego funkcjonowaniu. Ponadto została już dodana część Mudr, które są już dostępne na nowej odsłonie serwisu: http://mudras.wizjaliczb.pl. 
Planujemy również poszerzenie oraz rozbudowę działania kont użytkowników w serwisie dzięki czemu będziecie posiadać dużo większe możliwości, lecz prace nad tym dopiero się rozpoczną. 

Wprowadzone zmiany:
– usprawnienie działania skryptu antyspamowego
– blokada wtyczek AdBlock
– dodanie pierwszych mudr w serwisie http://mudras.wizjaliczb.pl
– optymalizacja serwis pod względem działania.

Drodzy,

Z radością informujemy iż właśnie uruchomiliśmy nową, drugą gałąź serwisu WizjaLiczb. Nowo powstały serwis nosi nazwę Mudras (Mudry) i będziesz zawierał informacje przede wszystkim u Mudrach czyli energetycznych układach dłoni, które są niesamowicie potężne. Będziemy się starać aby wszystkie rodzaje mudr jakie istnieją znalazły się właśnie w tym serwisie.
Aktualnie strona jest w trakcie budowy, lecz z czasem będzie coraz bardziej rozbudowywana. Na ten moment znajdują się tam podstawowe informację na temat mudr. Jesteśmy w trakcie migrowania i dodawania nowej zawartości oraz pierwszych mudr.
Aktualnie na stronie został dodany:
– opis Mudr Energetycznych
– Formularz kontaktowy

 

 

Ponadto z powodu powstawania nowej części serwisu WizjaLiczb, zostało w niewielkim stopniu przebudowane menu, które zostanie odpowiednio dostosowane. Więcej informacji już wkrótce!

Drodzy użytkownicy,

Z radością informujemy iż zakładka Znaki Zodiaku została udostępniona. Jest to pierwsza zakładka, która będzie połączona z dużo większą zawartością strony. Wprowadziliśmy również kilka usprawnień odnośnie funkcjonalności strony:

– Nowa zakładka: Znaki Zodiaku
– Usprawnienie działania witryny
– Aktualizacja silnika strony
– Usunięcie nieznacznych błedów

Drodzy,

Uprzejmie informuję Was iż wprowadziliśmy kolejne aktualizacje na stronie. Zmiany widoczne są przede wszystkim w zakładce Yoga Kręgosłupa. Ponadto zaszły niewielkie zmiany wizualne oraz techniczne na stronie:

– Aktualizacja ćwiczeń systemu Yoga Kręgosłupa
– Odświeżenie całej zakładki Yoga Kręgosłupa
– Usunięcie efektu świątecznego na stronie
– Optymalizacja pracy witryny
– Pomniejsze zmiany wizualne

Drodzy użytkownicy,

W końcu udało Nam się zakończyć prace nad Kamienną Numerologią! Jest już ona dostępna w Naszym serwisie. Zapraszamy Was serdecznie do czytania oraz dzielenia się opiniami w Księdze Gości oraz na Facebook’u.
Ponadto wprowadziliśmy kilka kolejnych usprawnień które powinny polepszyć działanie serwisu:

– Wprowadzenie nowej zakładki “Kamienna Numerologia
– Naprawienie problemu z brakiem otoczki pola wyszukiwania
– Usunięcie pomniejszych błędów.

Przez najbliższe tygodnie będziemy nadal pracować nad wyeliminowaniem znacznych błędów oraz polepszeniem jakości dostępnych zdjęć w serwisie.

Drodzy użytkownicy,

Wprowadziliśmy kolejne niewielkie usprawnienia do Naszego serwisu. Zmiany sa bardziej widoczne w tłumaczeniu oraz w samym kalkulatorze Numerologicznym.

– Dodano wyszukiwarkę w Kalkulatorze Numerologicznym
– Ukończone w pełni tłumaczenie szablonu

Wyszukiwarka w samym kalkulatorze pomoże Wam szybciej znaleźć interesujące Was informacje odnośnie samych obliczeń. 
W dalszym ciągu trwają prace nad Kamienną Numerologią, lecz już niebawem zostaną one ukończone a rezultaty zostaną udostępniona na stronie.

Drodzy użytkownicy,

W dniu dzisiejszym zostały zakończone prace nad nową i ulepszoną wersją Kalkulatora Numerologicznego. Uprzednio kalkulator działał w oparciu o aplikację Java, teraz został on zaprojektowany specjalnie pod każde urządzenie i działa bez żadnych dodatkowych aplikacji. Jest już dostępny pod adresem Kalkulator Numerologiczny w menu głównym. Zapraszamy do korzystania już teraz!

Ponadto trwają ciągłe prace nad Numerologią Kamienia oraz zostają wprowadzane ciągłe poprawki do nowego serwisu!

Drodzy,

Z radością informujemy iż wprowadziliśmy kolejne zmiany do Naszego serwisu. Mniej oraz bardziej widoczne, lecz poprzedzające bardzo prężny rozwój serwisu. Poniżej lista wprowadzonych zmian:

– Przebudowa techniczna oraz graficzna formularza logowania/rejestracji

– Naprawa uciekającej ikony Dotacji

– Zmiana głownej ikony użytkowników

– Naprawa pomniejszych błędów serwisu

Serwis rozwija się aktualnie bardzo prężnie. Mamy dla Was również informacje odnośnie tego co niebawem zostanie dodane do serwisu. Pracujemy nad tym aby jak najszybciej ukończyć prace nad nową odsłoną kalkulatora numerologicznego (z przyczyn technicznych musieliśmy go tymczasowo zlikwidować). Ponadto jesteśmy w trakcie rozbudowy Numerologii Kamiennej. Mamy nadzieje, że uda się zakończyć prace przed Nowym Rokiem!

Drodzy użytkownicy,

Mamy zaszczyt zaprezentować Wam nową odsłonę serwisu WizjaLiczb, która została wykonana z okazji zbliżających się świąt oraz nowego roku! Szkielet strony został całkowicie stworzony od nowa dzięki czemu była możliwość wprowadzenia wielu innowacji  do Naszego serwisu. Prace nad nową odsłoną były prowadzone już jakiś czas temu dzięki temu możemy zaprezentować Wam nową odsłonę jeszcze przed nowym rokiem. Przebudowany został cały serwis, zostały wprowadzone innowacyjne systemy oraz został zaimplementowany system Logowania oraz Rejestracji dzięki któremu będziemy mogli jeszcze bardziej rozbudować Nasz serwis. Szata graficzna została całkowicie odmieniona, Nasze logo również przeszło całkowitą przemianę, a cała strona została przystosowana do nowoczesnych trendów oraz urządzeń mobilnych. Mamy nadzieje, iż nowa odsłona serwisu przypadnie Wam do gustu i będzie służyła przez długi czas.
Poniżej prezentujemy spis większości zmian w serwisie:

– Całkowita przebudowa szkieletu strony

– Zaprojektowanie nowoczesnego oraz responsywnego szablonu strony

– Logo serwisu zostało zmienione

– Zastosowanie prostych i stonowanych kolorów

– Przebudowanie struktury menu

– Zaimplementowanie systemu Rejestracji użytkowników (całkowicie bezpłatna)

– Dostęp do niektórych stron został ograniczony dla użytkowników zarejestrowanych

– Przystosowanie serwisu do urządzeń mobilnych

– Pełna optymalizacja witryny pod wyszukiwarki

– Naprawa wielu błędów wraz z wprowadzeniem nowego szkieletu strony

– Odpowiedni podział Menu oraz Podmenu

– Wprowadzenie nowej strony “Prawo Przyciągania” (dla zarejestrowanych użytkowników)

– Wiele pomniejszych zmian…

Jak można zauważyć zmian jest bardzo dużo. Wraz z przebudową została dodana już nowa strona. Na przyszły rok jest już zaplanowana następna rozbudowa serwisu o kolejne zakładki.

Czekamy na wasze oceny oraz opinie na temat nowego wyglądu i funkcjonalności serwisu!