WizjaLiczb

Zobacz co mówią o Tobie liczby!

Z radością ponownie udostepniamy dla Was w Naszym serwisie Kalkulator Numerologiczny które został przebudowany oraz przystosowany do najnowszych urządzeń. Wystarczy wprowadzić odpowiednie dane, a poniżej wyświetlą się wszystkie liczby, które zostają obliczone ze specjalnie zaprojektowanego skryptu. Poniżej kalkulatora znajduje się pełen opis poszczególnych liczb.

Kalkulator posiada funkcję obliczania Wibracji Urodzenia, Eskpresji Zewnętrznej, Życia Wewnętrznego oraz Celów Życiowych.


PAMIĘTAJ!

 • Jeśli posiadasz 2 imiona to należy je podać! Jeżeli nie posiadasz drugiego imienia to pomiń polę "Twoje drugie imię".

 • Jeżeli Twoje imię składa się z polskich liter tj. ę, ą, ć, ś, ń, ż, ź, ó, ł należy je zastąpić ich odpowiednikami tj. e, a, c, s, n, z, z, o, l w celu prawidłowego obliczenia Twoich liczb. • Dzień urodzenia (01-31):
  Miesiąc (01-12):
  Rok (1900-2015):

  Twoje Imię:
  Twoje drugie imię:
  Twoje Nazwisko:  Twoja droga życia:
  Twoja liczba ekspresji:
  Twoja liczba osobowości:
  Twoja liczba duszy:
  Droga Życia Liczba Ekspersji Liczba osobowości Liczba duszy
  Drogi Życia jest sumą wszystkich cyfr daty urodzenia. Jest najważniejszą liczbą w numerologii. Określa Naszą drogę życia, ukazuje naszą naturę dnia codziennego oraz mówi kim jesteśmy. Związana jest z cyklicznym rozwojem ora zreprezentuje najdłuższy cykl w Naszym życiu. Liczba Ekspresji zawarta jest w literach imienia i nazwiska. Określa naszą fizyczną, mentalną i emocjonalną budowę oraz talenty i słabości. Rozwój osobisty jest naszą naczelną potrzebą oraz misją duchową. Ekspresję nazywamy najczęściej Celem Życia. Jeżeli zmieniamy imię lub nazwisko, używamy pseudonimów, to liczby wynikające z tych zmian, w odpowiednim stopniu, modyfikują naszą Liczbę Ekspresji. Liczba osobowości zawarta jest w spółgłoskach imienia i nazwiska. Odpowiada najczęściej na pytanie jak jesteśmy postrzegani przez innych, jakie wrażenie wywieramy na innych oraz które aspekty naszej osobowości są rozpoznawane i uznawane. Jest tą częścią charakteru, którą z łatwością wykorzystujemy kontaktując się z ludźmi. Liczba Duszy zawarta jest w samogłoskach imienia i nazwiska. Określa najskrytsze potrzeby, pasje oraz najsilniejsze motywacje naszego działania. Prostym przekazem oznacza nasze marzenia, intencje oraz specyfikację duszy. Jest wewnętrznym paliwem naszej zewnętrznej Ekspresji. Mówi o warunkach w jakich lubimy pracować, nasz wybór kariery.  Jeżeli już wiesz jakie są Twoje liczby to teraz czas dowiedzieć się co one oznaczają! Poniżej znajduje się wyszukiwarka dzięki której możesz bez problemu odnaleźć znaczenie wszystkich liczb.

  Wystarczy, że wprowadzisz interesujący się tekst tj. "Wibracja Liczby X", "Cele Życiowe X", a wyszukiwarka od razu ukaże Ci szukane treści.