Zobacz co mówią o Tobie liczby!
  
  
 Przekaż darowiznę 

Liczba 31
Ogromna witalność i wytrzymałość. Absolutna konieczność zachowania dystansu do życia, jego przypływów i odpływów. Powolny, lecz stały postęp. Próby działania poza prawem ( czy to stanowionym, czy to umową partnerską) niezawodnie przynoszą upadek. W negatywie –chimeryczność, destruktywność, porzucanie w połowie rozpoczętych przedsięwzięć.

Liczba 32
Przywództwo, sława, przyjaciele. Liczba ta narzuca obowiązek lojalności wobec innych, stawiania sobie wysokich celów i nie poddawania się wpływom. Pod jej działaniem trzeba unikać sytuacji ekstremalnych, wywyższania się i zarozumialstwa. 32 może dać w Życiu wielu wpływowych przyjaciół, o których względy trzeba stale dbać.

Liczba 34
Konieczność nauczenia się cierpliwości i opanowania, inaczej grozi rozpad związków i osamotnienie. Ta liczba –jeśli człowiek umie narzucić sobie dyscyplinę i pohamować niskie instynkty – może stać się zapowiedzią sporych sukcesów życiowych.

Liczba 35
Siła wewnętrzna, zintegrowanie, skupienie. Liczba sprzyjająca uczonym i nauce. Ważna stabilizacja życiowa, nie rozpraszanie energii na nieistotne cele. W negatywie –nieopanowane emocje, problemy uczuciowe i seksualne.

Liczba 36                                        
Odwaga podjęcia ciężkich obowiązków życiowych, często konieczność całkowitego poświęcenia się dla innych. Intuicja, wrodzona wiedza, nierzadko dar wieszczy. Jeśli nie stawia się oporu życiu – głębia i dojrzałość charakteru, rozumienie sensu doświadczeń i stoicka odporność na ciosy losu.

Liczba 37
Szczere związki uczuciowe i przyjacielskie. Niebezpieczeństwo przeinwestowania, rozrzutności i przerostu pragnień. Podróże zagraniczne. Łatwo o konflikty wewnętrzne, impulsywność, gwałtowność.

Liczba 38
Wielkie wymagania, jakie stawia życie, ale i wielka siła. Wyobraźnia, natchnienie, wizjonerstwo. Szczęśliwy związek. Dla mężczyzny –znacząca rola kobiet wżyciu.

Liczba 39
Przy otwarciu na innych –pełna wymiana uczuciowa z nimi, miłość mocno odwzajemniona. Przy zamknięciu i egoizmie –dwulicowość, zdrady, cierpienia małżeńskie i miłosne.

Liczba 40
Ograniczenie, powolny rozwój. Konieczność zaakceptowania tej powolności. Próby robienia czegoś “na siłę” skończą się klęską. Ostrożność i metodyczność. Duża rola wżyciu należytego gospodarowania pieniędzmi.