Zobacz co mówią o Tobie liczby!
  
  
 Przekaż darowiznę 

As DENARÓW
1_as

To możliwości finansowe do rozwinięcia, dar od losu, nie wypracowany przez człowieka. To również przejaw Boga na planie materialnym, powstanie coś z niczego, możliwość założenia dobrego biznesu.

Dwa Denary
2

To dylemat materialny: zainwestować czy zaryzykować? Doświadczenie czy zyski? Chodzi o włożenie pieniążka w jakiś interes być może niepewny i niosący ryzyko. Istnieje koniecznośc podjęcia materialnej decyzji ale też świadomość pracy u podstaw.

Trzy Denary
3

Uczciwa praca dała jakiś efekt a pewien etap został zakończony. Jeśli człowiek się nie zniechęci to ciąg dalszy nastąpi na 100%.Z odpowiednimi kartami może ujawnić talent artystyczny.

Czwórka Denarów
4

Ten Skąpiec to stanie w miejscu i pilnowanie tego co się ma. Zadowolenie z tego co się ma. Pieniądze, które leżą i nie przynoszą pożytku.

Piątka Denarów
5
To kłopoty finansowe. To stanie pod pręgierzem własnych myśli, co zrobić? Czasem bankructwo, długi gry losowe.

Szóstka Denarów
6
Należy osiągnąć równowagę w dawaniu i braniu. Nie można pozwolić wykorzystywać się samemu ani też wykorzystywać innych. Dzielić się należy z umiarem aby obdarowany docenił dar – tzn. Dać wędkę a nie rybę. Dzielić się tylko nadmiarem a najważniejsze zachować dla siebie. To karta mądrej inwestycji i przestroga aby nie oddawać za darmo.

Siódemka Denarów
7

To nierealna pogoń za pieniądzem, myślenie o dobrobycie, który zawsze pozostaje w sferze marzeń. Należy założyć buty, wstać i zapracować bo szanse i możliwości ku temu są. Czasem z innymi kartami to wygrana losowa, trzeba się tylko schylić po swój los.

Ósemka Denarów
8

To wysiłek, trud, rzemiosło, wysiłek fizyczny. To karta zbiorów. Są zyski – to symbol pomnażania tego co już jest.

Dziewiątka Denarów
9

To osiągnięty dobrobyt ale i nieograniczone możliwości wzrostu finansowego, dobre inwestycje. Karta może oznaczać osobę o dużych zasobach finansowych, która interesuje się naturą, ekologią itp. Trzeba jednak pracować a nie brać z kupki.

Dziesiątka denarów
10

To pełnia szczęścia bez ofiar i bez świństw. Nagroda za granie fair play będzie trwała nieprzerwanie. To również szczęście rodzinne.

Giermek Denarów
giermek

To człowiek, który musi mieć wszystko i będzie miał. Posiada zmysł do interesów, wiedzę praktyczną, manualne zdolności, świeże podejście do sprawy. Na innym planie to hobby, kolekcjonerstwo, pasjonat techniczny, inteligencja komputerowa, studia o wąskiej specjalności.

Rycerz Denarów
rycerz

Karta ta to szczęśliwe rozwiązanie finansowe choć szybkie, pochopne i chaotyczne. To może być również podróż pomyślna w interesach.

Królowa Denarów
krolowa

To wiara w materię a przez to i w siebie. Jest to kobieta dumna ale i szczodra w uczuciach i podarunkach. Wielkoduszna i wybaczająca. W negatywie będzie mówić o kobiecie bogatej, egoistycznej i zimnej.

Król Denarów
krol

To dżin z lampy, pojawia się i znika wtedy kiedy potrzeba. To człowiek rozsądny, praktyczny ostrożny a przede wszystkim godny zaufania. Symbolizuje osobę na wysokim stanowisku, dla którego liczy się sukces zawodowy, zaszczyty i powodzenie przed rodziną, choć na swój sposób o nią dba aby jej nic nie zabrakło. Czasem sponsor.