Zobacz co mówią o Tobie liczby!
  
  
 Przekaż darowiznę 

Jedynka Kielichów (AS)
1_as
To bogini strzegąca uczuć. To karta anioła stróża, który na niepewnym terenie sprawia, że ląd stabilizuje się siłą emocji i daje pewną ochronę. W korespondencji z innymi kartami może oznaczać ognisko domowe, radość z życia, zakochanie się szczęśliwe lub nieszczęśliwe.

Dwójka Kielichów
2

To dwie energie znajdujące się we własnym zasięgu. To jakby moment zobaczenia kogoś na drugim końcu. To pragnienie miłości, wybuch pożądania, marzycielstwo. Bywa, że człowiek nie umie kochać i popełnia błędy. Konieczna jest dyplomacja w uczuciach i pozbycie się wahań i niezdecydowania, czasem krytyczne spojrzenie na partnera.

Trójka Kielichów
3

Karta spełnienia marzenia, które przeczuwaliśmy. Może zapowiadać ciążę, nowe pomyślne rozwiązania w rodzinie, kompromisy akceptowane przez wszystkich. W korespondencji z innymi kartami może zapowiadać owocne negocjacje w interesach, wyjście z opresji finansowych dzięki sztuce kompromisu i dyplomacji. W negatywie może symbolizować grupowy seks i pozbycie się zahamować co może doprowadzić do osamotnienia w rezultacie.

Czwórka Kielichów
4

To człowiek, który musi coś przeczekać. To malkontent, który coś ma ale nie wie co ma z tym zrobić. Coś się kłębi i tarmosi w nim samym, coś go ogranicza. To częściowa izolacja. Zbyt długo nie może trwać taki stan bo prowadzi do zgorzknienia i apatii uczuciowej. Może być chandrą prowadzącą depresji. Może pojawić się brak wiary w siebie lub drugą osobę. Jest to czasami pomyłka, z której trzeba wyciągnąć wnioski. Może to być rozczarowanie spowodowane zawodem miłosnym. Trzeba spojrzeć śmiało w przyszłość i zobaczyć nowe możliwości.

Piątka Kielichów
5

To symbol osamotnienia. Człowiek niepotrzebnie patrzy za siebie zamiast przed siebie. Czasem karta wskazuje na to, ze w związku każdy żyje swoim życiem. W korespondencji z innymi kartami może oznaczać poświęcenie się dla ukochanego lub związek z kimś niekochanym. W sferze finansowej niespójność działań ze wspólnikiem. Koniecznie należy poszukać drugiej osoby a  przeszłość rozpamiętywać na zasadzie wspominania czegoś miłego. Korzystać z przyjacielskich rad.

Szóstka Kielichów
6

To harmonia i równowaga, dająca szczęście rodzinne i stabilizację. Analizując przeszłość lepiej można zrozumieć teraźniejszość. Nawe t ta zła pomaga wyciągnąć wnioski na przyszłość i uniknąć błędów. Szóstka kielichów to konieczność słuchania swego głosu wewnętrznego. Z innymi kartami może to być ucieczka w nierealne marzenia. To również konieczność stawienia czoła konfliktom, nauczenia się sztuki kompromisu i podejmowania decyzji.

Siódemka Kielichów
7

Człowiek szuka nierealnej miłości lub wykazuje chęć spełnienia nierealnych mrzonek. Jest to krok ku wyjściu z dołka bo gorzej by było gdyby człowiek nie marzył. Stan marzenia nie może jednak trwać zbyt długo. Siedem kielichów, które również narkotyk zaciemniający umysł lub szukanie duchowości tam gdzie jej nie ma. To wierzenie również we własne moce nadprzyrodzone – ręce, które leczą. Czasem prowadzi do ucieczki od nierealnych uczuć lub w korespondencji z demonem alkohol czy też seks. Z Kapłanką – obłąkanie na tle niespełnionego uczucia. Należy pamiętać, że piękne fantazje mogą ubarwić szare życie ale nie mogą go przysłaniać.

Ósemka kielichów
8

To dostrzeżenie drugiej osoby po jakimś przejściu patowym. Przymus skonkretyzowania marzeń i pragnień. To również wyjaśnienie nieporozumień, nowe perspektywy w miłości, chęć oderwania się od niewygodnych form egzystencji, konieczność zmiany obiektu zainteresowań. W negatywie – trójkąt małżeński, rozstanie. Nie pal mostów za sobą bo może będziesz musiał wrócić.

Dziewiątka Kielichów
9

To pełna sielanka i moment wytchnienia. Ludzie upojeni własną miłością i szczęściem mogą nie zauważyć, że tulipan krótko kwitnie. Nasuwa się konieczność szerszego korzystania ze swych dóbr zarówno finansowych jak i duchowych. W korespondencji z innymi kartami np. Demonem lub wisielcem to obojętność na problemy innych i nietolerancja.

Dziesiątka Kielichów
10

Pełnia szczęścia płynąca z osiągnięcia harmonii, spokoju i wszelkich wyznaczonych sobie celów zarówno w życiu osobistym jak i uczuciowym również konieczność zatrzymania wszystkie go dobrego co się ma nie pozwalając na to aby coś zburzyło szczęście rodzinne.

Giermek Kielichów
giermek

To karta gestu i impulsu. Giermek to człowiek młody i niedojrzały. To osoba infantylna, wierząca w idealny świat i w idealną miłość. Czasem zdolności czysto artystyczne, twórcze i duchowe. Może oznaczać w młodym wieku człowieka często zmieniającego szkoły, kierunki zainteresowań a w późniejszym wieku pracę. To wszystko sprawia, że człowiek jest niewiarygodny, zatem trzeba nauczyć się kontrolowania swoje emocje.

Rycerz Kielichów
rycerz

To Don Kichot, który poszukuje czegoś nierealnego lub kogoś nierealnego. Idealista. To karta nierealnych działań, człowiek dużo obiecuje, a wychodzi z tego niewiele. Napisał mały esej a wcześniej podpisał umowę z wydawcą na wielką epopeję. Karta może symbolizować oświadczyny ale zupełnie nietrafione. Z kartą księżyc – schizofrenia.


Królowa Kielichów
królowa

Karta ta przedstawia istotę o o inteligencji uczuciowej i wielkiej wyobraźni. Jej dewiza to przez uczucie do celu. Może być kochanką, matką ,dobrą gospodynią. Z kartą Kapłanka – bogactwo uczuć, wiedza tajemna, poświęcenie, matczyność i opiekuńczość. Z kartą Gwiazda – natchnienie, artyzm, wdzięk. Z kartą Księżyc – nadmierne marzycielstwo, wybujała imaginacja, sentymentalizm.

Król Kielichów
krol

Mądrość serca daje mu siłę rozumu. To guru niosący dobrą nowinę. To dobry opiekun twórczej i dojrzałej wyobraźni. Mądrość serca daje mu wyczucie chwili i w rezultacie mądrość życiową, z której wynika oparcie moralne i realizacja planów. Człowiek, który nie umie się gniewać. W negatywie to zbytnie pobłażanie błędów tym, których się kocha.