Zobacz co mówią o Tobie liczby!
  
  
 Przekaż darowiznę 

4_cesarzKarta Cesarz przedstawia mężczyznę posiadającego nie tylko władzę, ale także i mądrość. Jego poważna twarz, daje nam do zrozumienia, że każda jego decyzja jest dokładnie przemyślana. Cesarz reprezentuje człowieka o wyjątkowej inteligencji i wysokim wykształceniu. wytrwałość, odpowiedzialność, stałość i poświęcenie, są jego głównymi cechami charakteru. Korona na jego głowie jest symbolem jego władzy i możliwości. Karta ta oznacza praktyczność, dyscyplinę i rozsadek. Cesarz jest bogiem siły i odpowiedzialności. Jeżeli cesarz pokaże się w układzie, będzie reprezentował człowieka wykształconego i wpływowego. Karta ta jest bardzo pozytywna.
Interpretacja ogólna: pozycja, władza, siła, mądrość, urząd, sąd, szkoła, praca, małżeństwo, związek, zysk, strata, problemy, skandal. Interpretacja, zależy od pozycji Cesarza w układzie i od kart otaczających.

Znaczenie symboliczne:
Cesarz męski odpowiednik Cesarzowej, inicjator działania, narzucający porządek w świecie chaosu, wytrwały, nieustępliwy, zrównoważony, obdarzony praktycznym zmysłem, symbolizuje męską energię, władzę, panowanie w świecie doczesnym.