Zobacz co mówią o Tobie liczby!
  
  
 Przekaż darowiznę 

21_swiatKarta Świat jedna z kart bardziej pozytywnych, zawiadamia o rychłym spełnieniu marzeń i życzeń. Kłopoty i zmartwienia zostaną zastąpione zadowoleniem i satysfakcją. Poprawa uczuciowa, duchowa lub finansowa nastąpi niespodziewanie. Planowany sukces jest do osiągnięcia i to w niedługim czasie. Karta Świat posiada wyjątkową siłę działania na inne otaczające karty. Nawet w negatywnym położeniu jej działanie jest pozytywne.
Znaczenie ogólne: spełnienie marzeń, nagroda, pewna wygrana, pewny sukces, wolność pod każdym względem, rozwój, siła przebicia, możliwość uszczęśliwienia siebie i innych, zmiana domu lub miejsca zamieszkania na lepsze, podróż, zmiana poglądów, szczęśliwe zakończenie spraw problemowych, przywiązanie, zakończenie, perfekcja, zadowolenie, wyróżnienie, możliwości. Bardzo pozytywne rezultaty osiągnięte poprzez ciężką pracę, szacunek, wielkie zyski finansowe, spadek, wygrana, przegrana, niedokładność, strata przez lenistwo, rozczarowanie.

Znaczenie symboliczne:
Świat symbolizuje radość, wyzwolenie, osiągnięcie przez człowieka doskonałości, równowagi ciała i zmysłów, ducha i materii.