Zobacz co mówią o Tobie liczby!
  
  
 Przekaż darowiznę 

Osoby te są poważne i odpowiedzialne, kierują się zawsze zdrowym rozsądkiem. Należą do tych ludzi, którzy pragną stworzyć lepszy i bardziej sprawiedliwy świat. Zwykle udaje im się zrealizować to, co zaplanują, są bowiem pracowite i wytrwałe.
Myślą raczej powoli i długo, zanim zdecydują się na działanie; najpierw muszą dokładnie rozważyć wszystkie “za” i “przeciw”. Są przy tym systematyczne, metodyczne i bardzo dokładne.
Te energiczne osoby nie pozwalają sobie na marzenia, wolą ufać rzeczywistości, a przede wszystkim sobie i swemu zdrowemu rozsądkowi.
Jeśli ich Wibracja Ekspresji Zewnętrznej sugeruje odwagę i równowagę, wówczas Wibracja Życia Wewnętrznego będzie bardzo pozytywna. W przeciwnym razie dana osoba napotykać będzie w swym życiu na liczne przeszkody hamujące jej własny rozwój. Przywiązywać będzie zbyt wielką wagę do szczegółów, okaże się zbyt ostrożna i nieufna, marnując tym samym wiele życiowych szans.
Osoby o tej wibracji mają, niestety, również skłonności do fanatyzmu, spod tej wibracji wywodzą się często wszelkiego rodzaju ekstremiści, rewolucjoniści i agitatorzy.