Zobacz co mówią o Tobie liczby!
  
  
 Przekaż darowiznę 

Wibracja Liczby 5 jest najbardziej dynamiczna, niespokojna, zmienna i niecierpliwa spośród wszystkich wibracji Skali Numerologicznej. Osoba posiadająca taką właśnie wibrację Celu Życiowego nie będzie miała łatwego zadania. Jest nim bowiem poskromienie gwałtownego, wybuchowego
temperamentu, z którym się urodziła, i odnalezienie wewnętrznego spokoju. Żyje ona w ciągłym napięciu nerwowym, któremu nierzadko daje upust nagłymi atakami złości. Bez przesady można powiedzieć, że utrzymanie w ryzach tej nieposkromionej energii i skierowanie jej na odpowiednie tory graniczy niemal z heroizmem.
Osoba taka musi czuć się wolna; pragnie życia aktywnego, obfitującego w przygody, niespodzianki i silne podniety.
Aby mogła czuć się w pełni zrealizowana, potrzebne jest jej zajęcie odpowiadające jej osobowości. Monotonna, szara codzienność odbije się negatywnie nie tylko na jej zdrowiu fizycznym i psychicznym, ale również na charakterze, co może mieć tragiczne wręcz skutki.
Nie ulega wątpliwości, że wibracja ta, rozumiana jako wskazówka życiowego celu, stanowi wielkie wyzwanie; zmusza bowiem do nieustannej konfrontacji ze światem i z samym sobą.
Osoby te będą się zmagały z wieloma trudnymi sytuacjami i gorzkimi doświadczeniami, które – niczym magnes – przyciągają i nieświadomie prowokują. Jeśli zdołają uczynić z nich bodziec do wewnętrznego rozwoju, mają szansę osiągnąć dojrzałość, a nawet doskonałość. Tym samym staną się prawdziwymi panami swego losu.