Zobacz co mówią o Tobie liczby!
  
  
 Przekaż darowiznę 

Osoby głębokie, introspektywne, miłujące wiedzę i mądrość. Potrzebują samotności i spokoju, aby móc rozmyślać, medytować i pracować nad duchowym i intelektualnym rozwojem.
Posiadają ogromną intuicję, graniczącą niemal z jasnowidzeniem. Osoby obdarzone tą wibracją są niebanalne, niekonwencjonalne i nieco tajemnicze; często sprawiają wrażenie, jakby myślami znajdowały się gdzieś bardzo daleko, w innym, nieznanym świecie.
W zależności od pozostałych wibracji tworzących Portret Numerologiczny, będziemy mieli do czynienia z prawdziwym mędrcem, jasnowidzem lub duchowym mistrzem, albo z ekscentrycznym lunatykiem, który utracił wszelki kontakt z rzeczywistością. Osoby te cechuje ponadto intelektualne i analityczne podejście do świata, perfekcjonizm i wrażliwość. Zdecydowanie unikają ludzi, miejsc czy sytuacji wulgarnych, doceniają natomiast rzeczy subtelne i wyrafinowane.
Bywa, że są nie rozumiane przez otoczenie, często też zarzuca się im, iż są dumne, zarozumiałe i oschłe. Dzieje się tak dlatego, że osoby te są bardzo powściągliwe i nie potrafią okazywać swych uczuć, mimo że same potrzebują czułości i zrozumienia. To osamotnienie i nieustanne rozterki uczuciowe są główną przyczyną częstych depresji, nękających osoby o tej wibracji.
Podobnie jak w przypadku poprzedniej Liczby, wibracja ta jest korzystna lub nie w zależności od pozostałych.